Ankara Sineklik markası olan firmamız Ümitköy Sineklik 1996 yılında bir aile şirketi olarak Ankara'da kurulmuştur. Küçük bir işletme olarak sektöre giriş yapan firmamız müşterilerine çayyolu sineklik, pimapen, pvc, cam balkon satış ve montaj hizmetleri sunmaya başlamıştır.

İlk yıllarından itibaren sektöre yapmış olduğu yatırımlar ile hızla yükselmeye başlayan firmamız, kurmuş olduğu entegre fabrikaları ile özellikler sineklik imalat, satış ve montaj hizmetleri ile Türkiye ve Ankara'nın en çok sineklik satışı yapan firması konumuna yükselmiştir.

Kurmuş olduğu fabrikalar ile 1. sınıf malzeme ve teknolojik ekipmanları ile en iyi sineklikleri üreten firmamız ümitköy sineklik olarak bir marka olmayı başarmıştır.

2016 yılından itibaren Türkiye'nin en büyük sineklik showroomuna sahip olan girmamız müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ölçü ve fiyat ayrımı yapmadan tüm küçük veya büyük kedi, plise, stor ve menteşeli sineklik imalat ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Ümitköy, çayyolunda bulunan sineklik showroomu ile 22. yılı aşan tecrübesi, profesyonel ekip ve ekipmanları ile ilk günkü kalite ile müşterilerine hizmet vermeye 

Firmamız profesyonel ekipleri ile Ankara'nın tüm bölgelerinden faaliyet göstermektedir, tüm sineklik ihtiyaçlarınız için firmamızdan bilgi almadan karar vermeyin