Sineklik

Stor Sineklik

Stor sineklik imalatı ilk önce 20x40 stor sineklik profilleri yapılacak olan sinekliklerin ölçüsünde alüminyum kesme makinesinde 4 parça olarak kesilir.
Sonra bu parçalar plastik birleştirme takozları ile birleştirilerek sinekliğin alüminyum çerçevesi oluşturulur.Yapılan bu çerçeveye stor sineklik kutusu ve yan alüminyum profilleri monte edilir. Stor kutusunun içine sinekliği sarmak yukarı aşağı indirmek amacı ile çelik yay monte edilir.

Sineklik tülü yardımcı aparatlarla çelik yaya monte edilir ve sineklik kullanıma hazırlanır

Plise Sineklik

Plise sineklik imalatı ilk önce 40x35 plise sineklik profilleri yapılacak olan sinekliklerin ölçüsünde alüminyum kesme makinesinde 4 parça olarak kesilir. Sonra bu parçalar plastik birleştirme takozları ile birleştirilerek sinekliğin alüminyum çerçevesi oluşturulur. Bu oluşturulan çerçeveye sinekliği açıp kapaya bilmek amacı ile hareketli orta kayıt profili monte edilir.

Bu işlemde tamamlandıktan sonra sinekliğin akordeon şeklindeki plise tülü alüminyum çerçeveye monte edilir ve sineklik montaja hazırlanır.

Merteşeli Sineklik 

Menteşeli sineklik imalatı ilk önce 17x25 menteşeli sineklik profilleri yapılacak olan sinekliklerin ölçüsünde alüminyum kesme makinesinde 4 parça olarak kesilir. Sonra bu parçalar plastik birleştirme takozları ile birleştirilerek sinekliğin alüminyum çerçevesi oluşturulur. Oluşturulan çerçeveye sinekliğin fiberglass tülü plastik sineklik contasıyla sıkıştırılarak monte edilir ve böylece sineklik hazırlanmış olunur. 

Sinekliğimizi pencereye monte edebilmek ve açıp kapıya bilmek için tek tarafına 2 adet plastik menteşe monte edilir. Sinekliğe kilit vazifesi görmesi için çıt çıt dediğimiz plastik klips takılır böylece sinekliğimiz montaja hazırlanmış olunur.

Kedi Sinekliği

Kedi sinekliği imalatı ilk önce 17x25 sineklik profilleri yapılacak olan sinekliklerin ölçüsünde alüminyum kesme makinesinde 4 parça olarak kesilir.Sonra bu parçalar plastik birleştirme takozları ile birleştirilerek sinekliğin alüminyum çerçevesi oluşturulur.Oluşturulan çerçeveye kedilerin yırtamayacağı çelik tül sineklik contasıyla sıkıştırılarak monte edilir ve böylece sineklik hazırlanmış olunur.

Sinekliğimizi pencereye monte edebilmek ve açıp kapıya bilmek için tek tarafına 2 adet plastik menteşe monte edilir. Sinekliğe kilit vazifesi görmesi için demirden horoz kilit uygulaması yapılır böylece sinekliğimiz menteşelerinden doğramaya monte edilir.

Cam Balkon Sinekliği

Cam balkon sinekliği imalatı ilk önce 17x25 sineklik profilleri yapılacak olan sinekliklerin ölçüsünde alüminyum kesme makinesinde 4 parça olarak kesilir. Sonra bu parçalar plastik birleştirme takozları ile birleştirilerek sinekliğin alüminyum çerçevesi oluşturulur. Oluşturulan çerçeveye müşterinin isteğine göre fiberglass plastik tül veya çelik tül sineklik contasıyla sıkıştırılarak monte edilir ve böylece sineklik hazırlanmış olunur.

Eğer cam balkon kanatları dışa doğru çıkıntılı ise 20x40 kasa sineklik takılmadan önce sinekliğin takılacağı yere monte edilir. Hazırlanan sineklik dört köşesinden cam balkon alüminyum profiline vidalanır ve montaj yapılır.